Oznam k stretávaniu od 1.10.2020

Úrad verejného zdravotníctva vydal 30.9. nové opatrenia a na základe nich sa môže na hromadnom podujatí od 1.10. stretnúť do 50 ľudí. Od 1.10. sa budeme až do odvolania stretávať takto: 
 
Streda o 17:00 modlitebná chvíľa v kancelárii zboru
Streda o 18:00 bohoslužby pre staršiu vekovú kategóriu (do 50 ľudí)
Piatok o 18:00 dorast (do 50 ľudí)
Nedeľa o 10:00 bohoslužby prednostne pre tých, ktorí dovedú deti do besiedky a nemajú možnosť sledovať online (do 50 ľudí aj s účinkujúcimi a technickým personálom) do naplnenia kapacity
Nedeľa o 10:00 detská besiedka (4 skupiny po cca 10 detí a 2 učitelia)
 
Okrem toho pokračujú skupinky, tie sú v podstate bez obmedzenia.
 
Zvažujeme možnosť pre starších bratov a sestry a ich priateľov vytvoriť v nedeľu popoludní o 15:00 stretnutia. Ak máte záujem dajte vedieť mailom, telefonicky, sms správou, alebo sa zapíšte na papier vo vestibule. Tie stretnutia by sme podľa záujmu začali od nedele 11.10.
 
Všetky stretnutia sú povolené pri dodržaní základných hygienických opatrení: Rúška na tvári so zakrytým nosom, nepodávania si rúk, dezinfekcia rúk a 2 metrové odstupy (neplatia pre tých, ktorí žijú v spoločnej domácnosti).
 
Nedeľné bohoslužby budeme vysielať on-line cez náš kanál youtube. Prosím, ak sledujete bohoslužby, oddeľte si tento čas v stíšení a sústredení na zvestované Božie Slovo spolu s ostatnými členmi vašej domácnosti.
 
Pri všetkých opatreniach vás chcem poprosiť, aby sme proaktívne budovali vzájomné vzťahy, nečakajme pasívne, kto kedy ma navštívi, zavolá, ale vytvárajme komunitu cez malé skupinky a vzájomné stretávanie, kým je to možné.