Aktualizovaný Covid automat pre zbor CB v Prešove

V zelenej fáze (monitoring) sa stretávame všetci s obmedzením na maximálne 75% kapacity modlitebne, tzn. maximálne do 375 ľudí. Rúško je povinné.
 
V oranžovej fáze (ostražitosť) sa budeme stretávať všetci s obmedzením na maximálne 25% kapacity modlitebne, tzn. maximálne do 100 ľudí. Rúško je povinné. Zoznam prítomných je povinný.
 
V červenej fáze (1. stupeň ohrozenia) sa budeme stretávať OTP - očkovaní, testovaní a po prekonaní Covidu na maximálne 25% kapacity modlitebne, tzn. maximálne do 125 ľudí. Respirátor je povinný. Zoznam prítomných je povinný.
 
V bordovej fáze (2. stupeň ohrozenia) sa budeme stretávať kompletne očkovaní bez obmedzenia počtu prítomných. Respirátor je povinný. Zoznam prítomných je povinný.
 
V čiernej fáze (3. stupeň ohrozenia) sa budeme stretávať účinkujúci a technici pre online vysielanie, ktorí budú kompletne očkovaní. Respirátor je povinný. Zoznam prítomných je povinný.
 
Vo všetkých fázach pokračujeme so streamovaním (vysielaním) nedeľných bohoslužieb.
Ak to situácia dovolí, biblické hodiny v stredu budeme mať v modlitebni. Pokúsime sa zabezpečiť nahrávanie kázni a ich zverejníme.